KARNOZYNA

Karnozyna - złoty środek

XXI w. jest okresem w którym można uznać, iż zdrowe odżywanie, uprawianie sportu, a także suplementacje stało się modne. Influencerzy każdego dnia chwalą się zażywanymi przez siebie tzw. suplami. Wie czytaj więcej »

linia galwaniczna

Kiedy warto zainwestować w linię galwaniczną

Nakładanie powłok galwanicznych to skomplikowany proces fizyko - chemiczny, w którym wiele czynników może wpłynąć na wynik. Dlatego galwanizernie dążą do optymalizacji i automatyzacji cyklu, minimali czytaj więcej »

obraz do salonu

Jaki obraz do salonu okaże się najlepszy w nowoczesnym wnętrzu?

Salon to reprezentatywne miejsce trudno wyobrazić sobie taką przestrzeń bez odpowiedniego wyglądu ścian. Nie jest trudno dobrze zorganizować taką aranżację. Nowoczesny czy klasyczny wygląd salonu moż czytaj więcej »

 

Karnozyna - złoty środek

karnozynaXXI w. jest okresem w którym można uznać, iż zdrowe odżywanie, uprawianie sportu, a także suplementacje stało się modne. Influencerzy każdego dnia chwalą się zażywanymi przez siebie tzw. suplami. Wiele osób zapewne pomyśli, że jest to pewien rodzaj chwytu marketingowego, a w rzeczywistości tabletki czy różnego rodzaju proszki lub płyny nie są skuteczne. Inni zaś pomyślą, że są to szkodliwe lekarst...